Twój Portal Fotograficzny – Witamy!

Share Button

Sztuka fotografii

Jeżeli tutaj trafiłeś, to zapewne interesujesz się fotografią albo szukasz pomocy w tym zakresie.

Nieważne, jaki jest poziom Twojej wiedzy fotograficznej i doświadczenia w fotografii. Jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, traktujesz fotografię jako hobby lub zaczynasz dopiero swoją przygodę z aparatem.

Mamy nadzieję, że zawarte tu informacje okażą się przydatne zaawansowanym fotografom, a tym, którzy stawiają pierwsze kroki, utorują drogę do pięknego, artystycznego świata – świata fotografii.

Czym będziemy się zajmować?

Na łamach naszego portalu przygotujemy dla Ciebie:

Artykuły: oryginalne, eksperckie (doświadczenia z różnych dziedzin fotografii, pomocne wskazówki techniczne, recenzje sprzętu/oprogramowania, wywiady z ludźmi ze świata fotografii, biznesu, modelingu, sztuki, etc…).
Tutoriale: szczegółowe poradniki z wyjaśnieniem krok po kroku omawianego zagadnienia (np. jak obsługiwać oprogramowanie do postprodukcji obrazu, jak używać sprzętu SLR/DSLR, jak wykonać specyficzny rodzaj fotografii, etc…).
Inspiracje: zestawienia ciekawych źródeł (strony o tematyce fotograficznej lub pokrewne), promowanie utalentowanych fotografów, historie sukcesu z branży foto, etc…
Nowości ze świata fotografii: nowinki technologiczne, testy najnowszych narzędzi i akcesoriów, trendy w fotografii i projektowaniu graficznym, kolekcje specyficznych typów fotografii, testy i recenzje najnowszych aplikacji, etc…
Wiedzę z zakresu Fotografii dla biznesu: uświadomimy Ci, jaką rolę odgrywają zdjęcia w działaniach marketingowych i promocyjnych firm i jakie korzyści niesie za sobą fotografia w biznesie.
Terminologię fotograficzną – zbiór specjalistycznych terminów i słownictwa używanego w sztuce fotografii.

Nasze wirtualne artSTUDIO FotoGraficzne zajmie się profesjonalną obróbką Twoich zdjęć oraz zadba o Twój wizerunek. Przygotujemy dla Ciebie projekty fotograficzne, multimedialne i promocyjne.

Co zyskasz dzięki naszym poradnikom i dostarczanym przez nas informacjom?

+ Zdobędziesz wiedzę niezbędną do komponowania prawidłowych kadrów.
+ Dowiesz się jak wyłuskać ze swoich zdjęć maksymalną jakość używając do tego popularnych programów graficznych.
+ Znajdziesz wiele inspiracji do tworzenia własnych projektów fotograficznych.

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO
Chcemy poznać Twoją opinię na poruszane tematy. Twoje cenne uwagi pomogą nam kształtować przyszłość aRTofFOTO.eu
Zapraszamy do wspólnej wymiany doświadczeń i dzielenia się z nami Twoimi uwagami.

LICZYMY NA TWÓJ AKTYWNY UDZIAŁ W ŻYCIU I ROZWOJU STRONY!

Więcej o nas dowiesz się na stronie O NAS.
Zapraszamy.
Zespół aRTofFOTO.eu

Share Button
Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.