Twój Portal Fotograficzny – Witamy!

Share Button

Sztuka fotografii

Jeżeli tutaj trafiłeś, to zapewne interesujesz się fotografią albo szukasz pomocy w tym zakresie.

Nieważne, jaki jest poziom Twojej wiedzy fotograficznej i doświadczenia w fotografii. Jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, traktujesz fotografię jako hobby lub zaczynasz dopiero swoją przygodę z aparatem.

Mamy nadzieję, że zawarte tu informacje okażą się przydatne zaawansowanym fotografom, a tym, którzy stawiają pierwsze kroki, utorują drogę do pięknego, artystycznego świata – świata fotografii.

Czym będziemy się zajmować?

Na łamach naszego portalu przygotujemy dla Ciebie:

Artykuły: Oryginalne, eksperckie (doświadczenia z różnych dziedzin fotografii, pomocne wskazówki techniczne, recenzje sprzętu/oprogramowania, wywiady z ludźmi ze świata fotografii, biznesu, modelingu, sztuki, etc…).
Tutoriale: Szczegółowe poradniki z wyjaśnieniem krok po kroku omawianego zagadnienia (np. jak obsługiwać oprogramowanie do postprodukcji obrazu, jak używać sprzętu SLR/DSLR, jak wykonać specyficzny rodzaj fotografii, etc…).
Inspiracje: Zestawienia ciekawych źródeł (strony o tematyce fotograficznej lub pokrewne), promowanie utalentowanych fotografów, historie sukcesu z branży foto, etc…
Nowości ze świata fotografii: Nowinki technologiczne, testy najnowszych narzędzi i akcesoriów, trendy w fotografii i projektowaniu graficznym, kolekcje specyficznych typów fotografii, testy i recenzje najnowszych aplikacji, etc…
Wiedzę z zakresu Fotografii dla biznesu: Uświadomimy Ci, jaką rolę odgrywają zdjęcia w działaniach marketingowych i promocyjnych firm i jakie korzyści niesie za sobą fotografia dla biznesu.
Zbiór specjalistycznych terminów i słownictwa używanego w sztuce fotografii – Terminologia fotograficzna.

A nasze wirtualne artSTUDIO fotograficzne zajmie się profesjonalną obróbką Twoich zdjęć oraz zadba o Twój wizerunek. Przygotujemy dla Ciebie Projekty fotograficzne, multimedialne, artystyczne i promocyjne.

Więcej o nas dowiesz się na stronie O NAS.

Zapraszamy.
Zespół aRTofFOTO.eu

Share Button
Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.