Pisz dla nas i promuj siebie!

Share Button

Pisz dla nas i promuj siebie 1 1 artoffoto.eu - sztuka fotografiiJest nam niezmiernie miło gościć Cię w naszym dziale Pisz dla nas i promuj siebie, gdzie dajemy Ci możliwość zaprezentowania siebie i swoich wydarzeń (artykułów, konkursów, relacji, recenzji, warsztatów, szkoleń itp.).

Zapraszamy zarówno pasjonatów, blogerów, jak i ekspertów ze świata fotografii do podzielenia się swoimi tekstami i do współtworzenia z nami zawartości serwisu artoffoto.eu. Wierzymy, że każdy posiada unikalny punkt widzenia i jesteśmy przekonani, że razem dostarczymy bogatej wiedzy dla całej społeczności entuzjastów fotografii.

Kto może dla nas pisać?

Każdy! Jeśli czujesz, że masz coś ciekawego do przekazania – prześlij do nas swój materiał. Nie musisz być zawodowym pisarzem ani blogerem. Jednakże, jeśli piszesz na blogu, wówczas może to pomóc. Jeśli nie prowadzisz bloga a masz „lekkie pióro” i pasjonujesz się fotografią to także możesz dla nas pisać.

Jak aplikować?

Skontaktuj się z nami, podając krótki opis swojej osoby, wiedzy i doświadczenia z zakresu fotografii oraz zainteresowań;
– Wyślij nam linki do swojego bloga, strony www lub wcześniejszych artykułów, jeśli takie posiadasz;
– Zasugeruj tematy, na jakie chciałbyś pisać;
– Wypełnij formularz na końcu strony.

Jakie będę miał korzyści?

Pisz dla nas i promuj siebie 2 artoffoto.eu - sztuka fotografiiPragniemy, aby Twoja wiedza i doświadczenie z zakresu fotografii zostały nagłośnione. Dzięki publikacji Twoich wpisów na naszej stronie jesteś współtwórcą jej zawartości i promujesz siebie przed publicznością, która odwiedza nasz serwis.

Publikowanie atrakcyjnych treści (ang. content marketing) jest dosyć łatwą, tanią i bardzo dobrą strategią marketingową, która pomaga w budowaniu Twojego brandu. Pamietaj-treść jest królem!

Dodatkowo:
Każdy, kto zdecyduje się napisać dla nas, zostanie uznany. Pod każdym wpisem umieścimy Twoje dane, zdjęcie, krótką biografię i linki do Twoich stron i/lub profili społecznościowych;
Ty i Twoje prace zostaną przedstawione czytelnikom naszego serwisu, a wykorzystanie go jako kanału przekazu treści pozwoli Ci powiększyć sieć kontaktów;
Umieszczenie Twoich linków na naszej witrynie i linkowanie do Twojej strony pozwoli Ci zwiększyć ruch (bardzo pomocne w procesie budowania bazy linków i korzystne z punktu widzenia SEO-poprawia pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach);
Dla tych, którzy nie są zainteresowani korzyściami niematerialnymi, przewidziane jest wynagrodzenie pieniężne zależne od jakości, częstotliwości i objętości wpisów.

Jakie treści powinienem tworzyć?

Aby zapewnić wysoką jakość zawartych w serwisie treści, każdy artykuł, zanim zostanie opublikowany, poddany zostanie sprawdzeniu pod kątem poprawności stylistycznej i zawartości merytorycznej. Nie gwarantujemy, że każdy artykuł zostanie opublikowany na łamach naszego serwisu. Artykuły spełniające nasze kryteria opublikujemy w ciągu 48 godzin.

Obszary naszych zainteresowań:
1. Artykuły: Oryginalne, eksperckie, które mogą zrobić znaczące wrażenie na naszych odbiorcach (mogą to być np.: doświadczenia z różnych dziedzin fotografii, pomocne wskazówki techniczne, recenzje sprzętu/oprogramowania, wywiady z ludźmi ze świata fotografii, biznesu, modelingu, etc…).
2. Tutoriale: Szczegółowe poradniki z wyjaśnieniem krok po kroku omawianego zagadnienia (np. jak obsługiwać oprogramowanie do postprodukcji obrazu, jak używać sprzętu SLR/DSLR, jak wykonać specyficzny rodzaj fotografii, etc…).
3. Inspiracje: Zestawienia ciekawych źródeł (strony o tematyce fotograficznej lub pokrewne), promowanie utalentowanych fotografów, historie sukcesu z branży foto, etc….
4. Nowości ze świata fotografii: Nowinki technologiczne, testy najnowszych narzędzi i akcesoriów, trendy w fotografii i projektowaniu graficznym, kolekcje specyficznych typów fotografii, testy i recenzje najnowszych aplikacji, etc….

Chętnie zamieszczamy także informacje prasowe lub ich skróty. Jeśli chcesz przekazać nam takie treści – napisz na kontakt@artoffoto.eu.  Zastrzegamy sobie prawo publikowania jedynie wybranych informacji.

Gotowy, aby podzielić się z nami?
Napisz do nas na adres kontakt@artoffoto.eu

Serdecznie dziękujemy za Twój udział w życiu naszego serwisu.
Zespół aRTofFOTO.eu

Zapisz

Zapisz

Share Button

Komentarze są wyłączone.